حاميان
ورود به سيستم


 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

انتخاب زبان
   

حوزه حقوق بانکي با خلا گسترده­اي در ابعاد تئوريک و حقوقي مواجه است. وضعيت موجود بانک­ها را از لحاظ قضايي با موانع جدي براي احقاق حقوق و وصول مطالبات خود مواجه ساخته است. دانشکده علوم اداري و اقتصادي دانشگاه فردوسي مشهد پيرو مراجعات مکرر برخي از بانک­هاي استان و بر اساس مصوبه هيئت رئيسه دانشگاه فردوسي مشهد ، بر آن است تا نخستين همايش ملي حقوق و نظام بانکي را در آبان 94 برگزار نمايد. هيات رئيسه دانشگاه فردوسي مشهد نيز به موجب نامه شماره 50707 مورخ 93/10/30 با برگزاري اين همايش موافقت کرده است.

اين همايش با استفاده از پتانسيل عظيم پژوهشگران، استايد، قضات، مديران و مشاوران حقوق بانک­ها، وکلاي دادگستري و دانشجويان مقاطع تحصيلات تکميلي کشور مي­تواند ضمن طرح موضوع در فضاي حقوقي کشور، ارائه راه­حل­هاي حقوقي و قضايي در زمينه بن بست­اي موجود، دفاع عالمانه از برخي نسبت­هاي وارده نسبت به بانک­ها، بستر تهيه لايحه جامعه حقوق بانکي را نيز فراهم آورد. در اين همايش به منظور بيشينه کردن مشارکت دانشگاهيان و پژوهشگران تلاش مي­شود تا از نکاه گرايش­هاي مختلف حقوقي ( حقوق کيفري، حقوق خصوصي، حقوق عمومي و حقوق بين الملل) به موضوع رابطه حقوق و نظام بانکي پرداخته شود.

از همکاران دانشگاهي و پژوهشگران عزيز دعوت مي­شود تا ضمن حضور در اين همايش ما را در پيشبرد اهداف اين همايش ياري رسانند. مقالات برگزيده در مجموعه مقالات همايش منتشر خواهد شد و همچنين طبق تفاهم به عمل آمده مقالات منتخب پس از سپري کردن مراحل داوري در مجلات علمي پژوهشي دانشگاه فردوسي نيز قابليت نشر خواهد داشت.

                                        دکتر سيد مهدي سيد زاده ثاني
  تعداد بازدید کنندگان :100152
©2015 Ferdowsi University Of Mashhad.